Go to Top

Logistika

Kontejnery na kovový odpad

Rozsáhlý a moderní vozový park je předpokladem spolehlivého svozu kovového odpadu. Většina nákladních automobilů je vybavena hydraulickou nakládací rukou pro zjednodušení nakládky. Více než 50 nákladních automobilů zajišťuje každodenní svoz kovového odpadu z výrobních firem a od ostatních dodavatelů. V portfoliu nákladních vozů jsou zastoupena i menší auta s nižší nosností. Klientům nabízíme širokou škálu kontejnerů vhodných pro ukládání mnoha druhů železných i neželezných kovů včetně bezplatného přistavení na požadované místo nakládky.

Kontejnery na kovový odpad
– typu ABROLL (různé délky i objemy, s víkem i bez víka)
– typu MULDA (s víkem, bez víka)
– HAKI nebo MARS bedny
TSR kontejner pro svoz odpadu - typ Mulda
TSR kontejner pro svoz odpadu - typ haki bedna
Služby společnosti TSR zahrnují nakládání s kovovým odpadem přímo v místě jeho vzniku, poskytnutí zařízení pro jeho sběr a skladování a přepravu až do místa prodeje.
Kontejnery zajišťují bezpečné a nezávadné uložení kovového odpadu a poskytují dostatečnou kapacitu skladování pro optimální tok materiálu a nepřerušené výrobní procesy.

TSR kontejner pro svoz odpadu - typ Abroll

Železný odpad dále dodáváme do předních evropských hutí, sléváren a z tohoto důvodu můžeme našim zákazníkům nabídnout nejvyšší ceny. Kontejner dovezeme až k vám na předem stanovené místo – a vyzvedneme si ho v požadovaný den či po telefonické domluvě. Spolehlivost, jistota a flexibilita jsou nám vlastní.

Díky naší husté síti provozoven napříč celou Českou republikou jsme vždy tam, kde nás potřebujete.  Pro přesnou evidenci jsou všechny naše provozovny vybaveny pravidelně certifikovanými digitálními váhami. Provádíme také likvidace výrobních celků, ocelových  konstrukcí, hal a objektů.

Základní a bezpečnostní výbava našich kontejnerů

Základní výbava

  • síťové háky na všech stranách kontejneru (sériově u otevřených kontejnerů)
  • možnost vybavení se střechou ovládanou heverem či hydraulicky
  • možnost ekologické úpravy – utěsnění proti vytékání kapaliny

Bezpečnostní výbava

  • zámek na víku a zadních dveřích kontejneru proti neoprávněnému otevření
  • mechanismus blokující zadní dveře kontejneru
  • Abroll 18, 36 i v nepropustné variantě (vhodné pro špony a řezné emulze)