Go to Top

O společnosti TSR Czech Republic, s. r. o.

Společnost TSR Czech Republic působí na českém trhu od roku 1993 a je jedničkou ve sběru, zpracování a obchodování se železnými a neželeznými
kovy. V roce 2014 dosáhla obratu téměř 10 miliard korun.

TSR Czech Republic je významným a dlouholetým obchodním partnerem a dodavatelem upraveného kovového odpadu hutím a slévárnám v České republice i v zahraničí. Veškeré aktivity společnosti jsou organizačně uspořádány do 6 regionálních profitcenter, které najdete v Hradci Králové, Plzni,
Olomouci, Ostravě-Polance, Ostravě-Přívoze a Opavě, kde sídlí společnost Ritschny – kovošrot a sběrné suroviny, s. r. o.

Naše filozofie

Krédem skupiny TSR je spolehlivost. Na straně jedné nabízíme dodavatelům kovového šrotu profesionální a konkurenceschopné recyklování odpadního materiálu. Na straně druhé poskytujeme vysoce kvalitní materiál kovozpracujícímu průmyslu. Dlouhodobé osobní kontakty s ocelárnami, slévárnami a dalšími zpracovateli kovů vytváří ideální základ pro úspěšnou spolupráci.


TSR Recycling Group
Společnost TSR Czech Republic je součástí holdingu TSR Group (www.tsr.eu) tvořeného řadou zpracovatelských a obchodních společností působících po celé Evropě. TSR Group zpracuje každoročně více než 8 milionů tun železného a 400 000 tun neželezného kovového šrotu. V roce 2014 dosáhla obratu více než 2,6 miliardy eur.