Petr Vavrečka

ředitel společnosti Metal Services & Solutions s.r.o.

Petr Vavrečka

ředitel společnosti Metal Services & Solutions s.r.o.

Každé kilo šrotu, které koupíme a následně po zpracování prodáme, je ORIGINÁL. A lidé v TSR jsou Ti, kteří s touto originalitou umí skvěle pracovat. Proto celý tým lidí v naší firmě začíná společně každý nový den jako jedinečný.

2016
Nástup

v létě 2016 na pozici vedoucího třídící linky – Ostrava Polanka. Na tomto projektu jsem se podílel od samotné stavby až po zprovoznění celé linky do „ostrého“ provozu.

2017
Kariérní posun

Od podzimu 2017 jsem zastával pozici vedoucího provozovny Ostrava Polanka. Byl jsem zodpovědný za celý provoz a tým 85 lidí, a to jak části železa, tak barevných kovů i třídící linky.

2019
Kariérní posun II

K výše uvedené pozici jsem od léta 2019 zastával pozici vedoucího provozovny Bytča v TSR Slovensko. Následně jsem přijal výzvu a od podzimu 2019 jsem působil na pozici provozního ředitele pro TSR Slovakia, a to napříč všemi provozovnami Strážské, Poprad, Bytča a Bratislava.

2023
Kariérní posun III

Své zkušenosti z oblasti recyklační techniky a zpracovatelských technologií můžu nadále rozvíjet v rámci projektů dceřiné společnosti Metal Services & Solutions, kde působím na pozici ředitele společnosti od dubna 2023.

Další kariérní příběhy