Movember v TSR

Mnoho mužů po celém světě si v listopadu nechává pod nosem narůst vousatou ozdobu. Vyjadřují tím svou podporu hlavnímu poslání dobročinného hnutí Movember, které se snaží zvýšit povědomí o prevenci rakoviny prostaty a varlat, vzbudit zájem mužů o své zdraví a také získat finanční prostředky využívané hlavně ke zkvalitnění onkologické léčby. V TSR jsme toto tradiční pojetí Movemberu rozšířili na podporu zdraví mužů i žen a pro naše kolegy a kolegyně jsme na našich profit centrech uspořádali ve spolupráci s neziskovou organizací Loono edukační stánky #prsakoule.

Pro předcházení rakoviny a její včasnou detekci je prvním a zásadním krokem prevence. Pod vedením odborného personálu z organizace Loono jsme se dozvěděli, jak správně a jak často provádět samovyšetření prsou a varlat, kam a kdy zajít na preventivní prohlídku, a zaměřili jsme se také na prevenci rakoviny děložního čípku, střeva a kůže. Věříme, že právě podpora akce ze strany našich kolegů napomáhá k šíření a vnímání Movember myšlenky i v obecném povědomí, v okruhu rodinném i známých a přátel.

Kromě ochrany zdraví a šíření povědomí o této ještě do nedávna tabu problematice se společnost TSR rozhodla přispět za každého zúčastněného finančním darem onkologickým klinikám napříč Českou republikou. Jsme velmi hrdí, že se naši kolegové o své zdraví zajímají a že nám svou účastí v edukačních stáncích umožnili přispět onkologickým klinikám fakultních nemocnic celkem 44 250 Kč! Na fotkách níže můžete vidět, s jakými hrdými a širokými úsměvy naši jednatelé podepisují darovací smlouvy.

Všem, kteří se akce Movember v TSR zúčastnili a pomohli tak přispět, tímto ještě jednou moc děkujeme!