30 let výročí – TSR Czech Republic

TSR 1991-2021… 30 let s vámi

Letošní rok je pro naši společnost rokem významným a jubilejním. V roce 1991 se začala datovat historie TSR – zpočátku malé obchodní společnosti, dnes největšího výkupce a zpracovatele železného šrotu a barevných kovů s celorepublikovým zastoupením provozoven. A tento výkon je potřeba řádně oslavit!

 

Vážíme se vašeho partnerství a děkujeme
Při této příležitosti jsme se rozhodli natočit nové korporátní video jako poděkování vám – našim obchodním partnerům za léta přízně a všem našim TSR kolegům za dobrou práci a vytrvalost.

 

Čas běží a my s ním
30 let společnosti jsme oslavili i trochu jinak, a to novou plastikou vytvořenou výhradně z kovového odpadu. Na našem ostravském středisku, největším zpracovatelském provoze ve střední Evropě, vyrostla „Babylónská věž“.
4,5 m vysoký monument od uměleckých kovářů Lukáše Dvorského a Marka Břusky upozorňuje svými 30 stupni na kontinuální budování naší společnosti a nutnost recyklace pro trvale udržitelnou budoucnost. Každý z jejích postupně se zatravňujících stupínků symbolizuje 1 rok působení TSR na trhu.
A jak jinak ten vývoj zachytit než časosběrem?

 

Každá firma má své počátky
Cestu k modernímu TSR jsme zmapovali také v galerii fotek, která je procházkou historií našich středisek, tak jak je dokumentována v dochovaných kronikách našich provozoven až k současnosti naší společnosti.

 

Duše TSR jsou naši lidé
Jak vidí naši práci děti našich spolupracovníků jsme měli šanci zjistit v rodinné TSR soutěži o nejlepší dětskou kresbu spojenou s výročím. Všem účastníkům děkujeme za krásné výtvory a jejich rodičům za aktivní letitou práci a lásku k oboru. Bez našich lidí by nebylo TSR. 

 


TSR Czech Republic s.r.o. aktuálně provozuje 31 poboček výkupu a zpracování kovového odpadu a zaměstnává společně se svými dceřinými společnostmi Ritschny kovošrot a Metal Services and Solutions s.r.o. téměř 450 kolegů.

Na Slovensku působí od roku 2000 naše sesterská společnost TSR Slovakia s.r.o. Obě společnosti jsou předními dodavateli šrotu evropským hutím a slévárnám.

VE SLUŽBÁCH ŠROTU || TSR CZECH REPUBLIC S.R.O. || 1991 – 2021